Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

ODŠTARTUJTE NOVÝ ROK NA ZELENÚ S LAHODNÝMI OVSENÝMI LATTE V STARBUCKS
Vstup do nového roka je vždy plný očakávaní a mnohokrát aj plánovaných zmien pre ešte úspešnejšie zvládnutie nových výziev. Nech už sú vaše plány akokoľvek veľkolepé, určite do nich skvele zapasujú aj januárové novinky v Starbucks. Lahodné ovsené latte nápoje sú späť a obľúbené Caramelised Macadamia Oat Latte sa vracia do ponuky kaviarní Starbucks. Tento rok sa k nemu pridáva aj novinka v podobe Almond Biscotti Oat Latte. Vykročte do nového roka na zelenú s rastlinnými alternatívami. Úvod roka sa v Starbucks bude niesť opäť v duchu rastlinnej ponuky na podporu vegánskeho januára – Veganuary. Starbucks na Slovensku dlhodobo ponúka širokú škálu rastlinných alternatív mlieka v podobe ovseného, sójového, mandľového a kokosového nápoja, ktoré sú navyše k dispozícii bezplatne, a to vo všetkých kaviarňach Starbucks na celom Slovensku. Tento rok si navyše od 9. do 31. januára môžete svoj nápoj vychutnať aj s našľahaným lahodným rastlinným krémom, ktorý je skvelým vegánskym variantom ku klasickej šľahačke.

Vychutnajte si nové vegánske ovsené menu 

Na úvod určite vyskúšajte nové Almond Biscotti Oat Latte, v ktorom sa skrýva bohatá chuť sušienok biscotti a tóny mandlí a spolu tvoria dokonalú kombináciu s ovseným nápojom a dopĺňajú chuť Starbucks Signature Espresso® Roast, tmavšie praženého espressa s bohatým a orieškovým chuťovým profilom. A to všetko navyše ozdobené madľovými sušienkami. Svoj nápoj si samozrejme môžete prispôsobiť podľa seba – s vašou obľúbenou mliečnou alternatívou, alebo ak máte chuť na niečo chladnejšie, prečo neskúsiť ľadový variant? 

Pre tých, ktorí preferujú známe obľúbené chute, sa do ponuky vracia aj hit minulého roka - Caramelised Macadamia Oat Latte, v ktorom sa skrývajú jemné tóny makadamového orecha a karamelu doplnené posypom s karamelizovanou makadamovou príchuťou. V kombinácii so zamatovou ovsenou mliečnou alternatívou a Starbucks Signature Espresso® Roast prináša tento nápoj perfektný dúšok, ktorý vám spríjemní prvé mesiace nového roka.

Lahodné „Veganuary“ v Starbucks 

Mliečne alternatívy a ponuka ovsených latte nie sú jedinou rastlinnou hviezdou v kaviarňach Starbucks. Vegánske špeciality nájdete aj medzi snackmi, ktoré zasýtia bez pocitu ťažkosti. Ak dávate prednosť slaným dobrotám, určite ochutnajte sendvič vyrobený z obľúbených lokálnych produktov Lunter s údeným tofu a sušenými paradajkami, s paradajkovým pestom, rastlinnou majonézou a rukolou. Pre milovníkov sladkého je v ponuke aj obľúbený jablkový koláč a lahodná vegánska novinka – pistáciový koláč s mangom. Koláč na keksíkovom základe s pistáciovým korpusom a mangovou náplňou je skrátka tou najlepšou odmenou počas ťažkých prvých pracovných dní v roku. Keď nabudúce zavítate do Starbucks, neváhajte vyskúšať niečo nové! Nechajte si svoj obľúbený nápoj pripraviť s jednou z rastlinných alternatív. Doplňte ho vegánskym sendvičom či croissantom, a užívajte si skvelú chuť aj ľahkosť rastlinnej kuchyne.

RAŇAJKY, RÝCHLY OBED ČI MALÝ SNACK POČAS DŇA? OBJAVTE ČERSTVÚ PONUKU SENDVIČOV A DEZERTOV V STARBUCKS
Radi si doprajete čas pre seba pri raňajkách so svojou obľúbenou kávou? Dokonalá
predstava, ktorú si môžete splniť aj v kaviarňach Starbucks. Rovnako ako rýchly obed v uponáhľanom dni alebo malú pauzu popoludní. V Starbucks totiž okrem lahodnej kávy nájdete aj širokú ponuku chrumkavého pečiva či čerstvých sendvičov, ktoré baristi pripravujú každý deň priamo v kaviarni. Doprajte si ku svojej voňavej káve aj niečo pod zub. V Starbucks nájdete klasiku v podobe Croissantu so šunkou a syrom, Bagelu s vajíčkom a slaninou alebo tiež vegánsky Sendvič s údeným tofu a sušenými paradajkami, s paradajkovým pestom, rastlinnou majonézou a rukolou. Tú teraz dopĺňajú až tri lahodné novinky:
Breakfast Sandwich – raňajkový muffin plnený chedarom, vegánskou majonézou a vajíčkom je ideálnou voľbou na začiatok dňa.
Chicken Pesto Sandwich – tmavé chrumkavé pečivo plnené trhaným kuracím mäsom, červeným pestom, vegánskou majonézou, sušenými paradajkami a polníčkom vás zasýti aj počas obeda.
Parma & Mozzarella Sandwich – tmavé pečivo plnené mozzarellou, parma šunkou,
červeným pestom a polníčkom je ideálnym snackom kedykoľvek počas dňa.

Alergény

Nie sú zaručené všetky naše výrobky sú bezplatné alergény, ktoré tvoria shared equipment, utensils a otvorený výrobok handling v našich obchodoch.