Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

ODŠTARTUJTE NOVÝ ROK S LAHODNÝMI ORIEŠKOVÝMI NOVINKAMI V STARBUCKS

Vstup do nového roka je vždy nové dobrodružstvo. Či sa snažíte vykročiť tou správnou nohou, alebo chcete spomaliť a dopriať si chvíľu pre seba, Starbucks pripravil lahodné novinky pre každého. V minulom roku obľúbené ovsené latte nápoje sú späť a obľúbené Honey Hazelnut Oat Latte sa vracia do ponuky kaviarní Starbucks. Tento rok sa k nemu pridáva novinka v podobe Caramelised Macadamia Oat Latte.

 

S uvedením nových nápojov oznamuje Starbucks ešte jednu veľkú novinku. Za žiadne zo svojich mliečnych alternatív v kaviarňach na celom Slovensku si už zákazníci nebudú priplácať a budú si môcť vždy vychutnať svoj obľúbený nápoj tak, ako ho majú najradšej. Ak teda uprednostňujete rastlinné mliečne alternatívy, teraz si môžete bezplatne vybrať okrem sójového aj ovsený, mandľový či kokosový nápoj.

 

Vychutnajte si nové zimné menu

 

Tento január určite vyskúšajte nové Caramelised Macadamia Oat Latte, v ktorom sa skrývajú jemné tóny makadamového orecha a karamelu doplnené posypom s karamelizovanou makadamovou príchuťou. Nové príchute sú špeciálne navrhnuté tak, aby tvorili dokonalú kombináciu s ovseným nápojom a dopĺňali chuť Starbucks Signature Espresso® Roast, tmavšie praženého espressa s bohatým a orieškovým chuťovým profilom. Svoj nápoj si samozrejme môžete prispôsobiť podľa seba – s vašou obľúbenou mliečnou alternatívou, alebo ak máte chuť na niečo chladnejšie, prečo neskúsiť ľadový variant?

 

Pre tých, ktorí preferujú známe obľúbené chute, sa do ponuky vracia aj hit minulého roka - Honey Hazelnut Oat Latte. Ešte lepšie, ako kedykoľvek predtým, s vylepšeným chuťovým profilom. Tento nápoj v sebe spája prirodzenú chuť jemného medu a pražených lieskových orieškov a v kombinácii so zamatovou ovsenou mliečnou alternatívou a Starbucks Signature Espresso® Roast prináša tento nápoj perfektný dúšok, ktorý vám spríjemní prvé mesiace nového roka.

ALERGÉNY

Nezaručujeme, že niektorý z našich produktov je bez konkrétneho alergénu z dôvodu spoločného vybavenia, náradia a otvorenej manipulácie s produktami v našich predajniach.