Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

Zodpovednosť

C06_web_banner_560x321px_SK

Začnime zmenu spoločne

Vyberte si z pestrej ponuky hrnčekov, Tumblerov, Cold Cupov a fliaš na vodu. Ich výhodou nie je len štýlový dizajn a tiež zľava 0,30 €, ktorú s nimi získate na každý nápoj.

C06_web_banner_Munch

Vyhlásili sme vojnu plytvania

Domácnosti a reštaurácie každoročne vyhodia desiatky ton potravín, čo má vplyv nielen na financie, ale aj na životné prostredie. Spoločnosť Starbucks je už rok hrdým partnerom projektu Munch, ktorého cieľom je zachrániť potraviny pred vyhodením tesne pred koncom ich trvanlivosti. Prostredníctvom portálu Munch.sk si zákazníci môžu tieto potraviny objednať s výraznou zľavou. V súčasnej dobe je do programu aktívne zapojených niekoľko kaviarní a spoločne denne zachraňujú desiatky jedál, ktoré by inak skončili nevyužité v odpade.

C06_web_banner_560x321px (28).jpg

Udržateľnosť

Na všetkých našich kaviarňach dbáme na udržateľnosť a snažíme sa znižovať množstvo odpadov. Pozrite sa, aké kroky môžete aj vy urobiť pre zelenšiu planétu a aké vychytávky Starbucks aktuálne ponúkajú.

Ethical sourcing

Etické získavanie surovín

Káva by neexistovala bez farmárov z celého sveta, ktorí ju pestujú. Preto spolu s nimi pracujeme na podpore udržateľných poľnohospodárskych postupov a podpore ich komunít. Obsah stránky je v EN.

Responsibility_Partner stories

Príbehy partnerov

Byť partnerom Starbucks znamená, že ste viac než len zamestnanec – ste členom našej inkluzívnej partnerskej komunity. Obsah stránky je v EN.