Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

ZAČNITE JAR S LAHODNÝMI SHAKENS V STARBUCKS

 

Všetkých kávových fanúšikov určite poteší návrat dvoch ľadových hitov minulého roka. Jemná chuť kávy Blonde Roast v spojení s ovseným nápojom a pretrepaná s ľadom a sirupom z hnedého cukru vytvára unikátny chuťový profil Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso. Tento nápoj je navyše úplne vegánsky a dopĺňa tak bohatú ponuku nápojov, dezertov a sendvičov na rastlinnej báze v kaviarňach Starbucks na Slovensku. Ak obľubujete chuť bielej čokolády, určite ochutnajte verziu Iced White Mocha Oat Shaken Espresso, ktorá v sebe okrem kávy Blonde Roast a ovseného nápoja ukrýva aj biely mocha sirup. Oba varianty Iced Shaken Espresso sú charakteristické svojou ľadovou, ľahkou chuťou s odvážnym a komplexným záverom.

 

Aj táto jar sa v Starbucks nesie v znamení obľúbenej svetlo praženej kávy Starbucks Blonde Espresso Roast, ktorá je základom lahodných jarných nápojov. Starbucks Blonde Espresso Roast je výsledkom jemného praženia, ktoré zachováva v káve jemnosť chuti s jemným sladkým podtónom a dopĺňa stálu ponuku Starbucks Signature Espresso Roast, ktorá bola pôvodne predstavená pred viac ako 40 rokmi. Starbucks Blonde Espresso Roast vyniká jemnosťou so sladkými citrusovými tónmi a delikátnym telom. Táto jedinečná kávová zmes bola  vytvorená tímom majstrovských mixérov a pražiarov a spája v sebe kávové bôby z latinskej Ameriky a východnej Afriky, ktoré sú pražené tak, aby dokázali zvýrazniť jemnú sladkosť kávy. Ochutnajte aj vy svoj obľúbený nápoj pripravený z tejto svetlo praženej kávy a spoznajte rozdiely medzi jednotlivými typmi praženia.

ALERGÉNY

Nezaručujeme, že niektorý z našich produktov je bez konkrétneho alergénu z dôvodu spoločného vybavenia, náradia a otvorenej manipulácie s produktami v našich predajniach.