Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

JAR V STARBUCKS JE EŠTE ZELENŠIA

 

Marec priniesol do Starbucks závan jari a s ním aj novú ponuku, ktorá bude v tomto roku zelenšia, ako kedykoľvek predtým. Okrem výnimočných vegánskych nápojov Iced Oat Shaken Esppresso, si vo svojej obľúbenej kaviarni budete môcť vychutnať aj novinku v podobe Iced Strawberry Matcha Latte a nové lahodné sendviče a dezerty.

 

Ak náhodou nepoznáte jedinečný zelený čaj matcha, počas tejto jari je ten najlepší čas ho ochutnať. Tradičný japonský nápoj matcha prekvapí nielen netradičnou farbou, ale aj jedinečnou chuťou. Chuť tohto nápoja je špecifická, ale vynikajúco kombinovateľná s mliekom, mliečnymi alternatívami a sirupmi. 

 

V Starbucks si tento jedinečný zelený čaj, ktorý vás hneď na prvý pohľad ohúri svojou sýtou smaragdovou farbou, môžete vychutnať počas jari aj v jedinečnom chuťovom profile Iced Strawberry Matcha Latte, ktoré v sebe spája mikromletý zelený čaj matcha v kombinácii so studenou jahodovou penou.

 

Okrem nápojov a kávy nájdete v jarnej ponuke kaviarní Starbucks aj nové dezerty a sendviče. Sladkú bodku ku káve si môžete vychutnať napríklad v podobe matcha cheesecake-u s matcha korpusom , citrusovo-čokoládovým krémom a matcha polevou. Ak máte radi osviežujúce citrusové tóny, určite vás poteší nadýchaný citrónový chlebíček s lahodnou citrónovou polevou. Pre tých, ktorí radi zhrešia zaradil Starbucks do ponuky aj malinový donut s malinovo-tvarohovou náplňou, jogurtovou polevou a cukrovou posýpkou. Bohatú ponuku kaviarní Starbucks na Slovensku doplní aj veľkonočný crispie bar s vrstvami karamelu a čokolády, zdobený čokoládovými mini vajíčkami a mliečnou čokoládou a obľúbený, chrumkavý syrový twister. Pre tých, ktorí hľadajú skôr slaný snack, pripravuje Starbucks vo svojich kaviarňach aj čerstvé sendviče. Na raňajky vás zasýti Breakfast Sandwich s miešanými vajíčkami a syrom a kedykoľvek počas dňa aj bagel s vajíčkami a slaninkou, šunkovo-syrový croissant a lahodné sendviče z tmavého pečiva – chicken pesto sandwich a parma & mozzarella sanwich. 

 

Starbucks sa sfarbuje na zeleno aj v prípade ochrany životného prostredia a pomôcť môžete aj vy. Ak si svoj nápoj necháte pripraviť do vlastného hrnčeka alebo tumblera, ušetríte 0,30 €  z ceny nápoja a tiež prispejete k menšej záťaži prírody. Ak ešte nemáte svoj tumbler alebo cold cup, určite si vyberiete z aktuálnej limitovanej ponuky v Starbucks, v ktorej nájdete dizajnové šálky a termosky, znovu použiteľné poháre ale aj fľaše, ktoré udržia teplotu vášho nápoja, či už sa chcete zahriať alebo osviežiť. 

Alergény

Nie sú zaručené všetky naše výrobky sú bezplatné alergény, ktoré tvoria shared equipment, utensils a otvorený výrobok handling v našich obchodoch.