Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content
Mug Bulb Marbled 10oz

Mug Bulb Marbled 10oz

Okrúhly keramický hrnček s bieločiernym mramorovaním v lesklej glazúre.

Mug Siren Tail

Mug Siren Tail

Hrnček v krásnou povrchovou úpravou v bielej farbe. Logo sa nachádza vo vnútri hrnčeka a vychutnáte si v ňom nápoj s objemom 355ml.

Mug Siren Green Rim 12oz

Mug Siren Green Rim

Bílý keramický hrneček, který na první pohled vypadá jako plecháček. Hrnek je ozdoben zeleným okrajem a logem sirény.

Cold Cup SS Dual Lid Green

Cold Cup SS Dual Lid Green

Nerezový tumbler s unikátnym vymeniteľným viečkom, vďaka ktorému môžete v jednej chvíli kelímok použiť ako termosku av druhej ako štýlový Cold Cup. Téglik zdobí kontrastné tieňovanie zo zelenej do bielej a decentný zelený nápis Starbucks pod okrajom. Objem téglika je 473 ml.

Cold Cup Grid Green

Cold Cup Grid Green

Plastový kelímek s bílozeleným designem připomínající vlající vlajku. Kelímek je doplněn o zelené víčko a brčko. Ledové nápoje ve velikosti Grande budou z tohoto Cold Cupu chutnat ještě lépe.

Tumbler Plastic Grid Green

Tumbler Plastic Grid Green

Plastový tumbler s mriežkovým vzorom, kedy sa striedajú zelené a priehľadné štvorčeky. Zaujímavý vzor pripomínajúci vejúcu vlajku si vás dozaista získa. Objem tumblera je 473 ml.

Mug Glass Green Gradient

Mug Glass Green Gradient

Sklenený hrnček, ktorý je jedinečný svojim farebným prechodom z čiernej do zelenej. Hrnček s objemom 355 ml zdobí zelenobiele logo.

Tumbler SS Ombre Green 20oz

Tumbler SS Ombre Green

Venti tumbler je tu! Vychutnajte si svoj obľúbený nápoj v tejto termoske, kedy matná čierna plynule prechádza do zelenej farby.

Cold Cup Mottled Green Sip Lid

Cold Cup Mottled Green Sip Lid

Plastový tumbler v čiernozelenom dizajne. Zaujímavým detailom je viečko, ktoré otvoríte jednoduchým posunutím. Vhodné pre studené nápoje.

Mug Tower Connection Black

Mug Tower Connection Black

Vysoký, keramický hrnček v čiernej farbe, ktorý je potlačený lesklými písmenami. Nápis Starbucks je umiestnený pri uši. Objem hrnčeka je 414 ml.

Cold Cup SS Beans 16oz

Cold Cup SS Beans

Nerezový kelímok v čiernej farbe a úchvatným dizajnom kávových zŕn, z ktorých niektoré sú zlaté, rovnako ako dominantný nápis Starbucks. V tégliku si vychutnáte nápoj vo veľkosti Grande (473 ml).

Cold Cup Bling Black

Cold Cup Bling Black

Plastový kelímok s objemom 473 ml s matnou, mäkkou povrchovou úpravou. Vychutnajte si svoj ľadový nápoj štýlovo vďaka tomuto Cold Cupu.

Tumbler SS Ruffles 12oz

Tumbler SS Ruffles

Biela termoska s čiernym zdobením a čiernym viečkom. Vďaka dvojitej stene si svoj nápoj vo veľkosti Tall vychutnáte teplý po celé dopoludnie.

Bottle SS Splash Green  18oz

Bottle SS Splash Green

Biela nerezová fľaša so zelenými striekancami. Viečko je doplnené o praktické uško na jednoduchú prepravu. Objem fľaše je 532 ml.

Cold Brew Maker

Cold Brew Maker

Milujete naše Cold Brew rovnako ako my? Teraz si svoj obľúbený kávový nápoj pripraviť aj doma. Nádoba je zo skla a vďaka oddelenému filtru je príprava kávy ešte jednoduchšia.

Príbory Set

Príbory Set

Príbory v mätovej farbe v praktickom zelenom púzdre.