Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

Starbucks x You alebo Nové letné menu a vy v hlavnej úlohe


Prejaviť svoju individualitu so Starbucks je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Nové letné menu ponúka možnosť vytvoriť si nápoj presne podľa vašich chuťových preferencií. Baristi Starbucks usilovne pracovali na vytvorení nového letného menu, kde hlavnú úlohu zohráva zákazník. Obľúbená značka teraz predstavuje najväčšiu letnú spoluprácu – Starbucks x You.

Zoznámte sa s Crème Brulée, novinkou v ponuke Starbucks. Lahodným krémovým nápojom s ľadovou penou, ktorý je inšpirovaný obľúbeným francúzskym dezertom. Ruka v ruke s kampaňou Starbucks x You si Aj túto dobrotu môžete pridať k akémukoľvek ľadovému nápoju z ponuky - Cold Brew alebo miešané nápoje Frappuccino®. Alebo chcete vyskúšať jednu z nových variácií? Crème Brulée x Brown Sugar Frappuccino a Crème Brulée x Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso.

Frappuccino® Crème Brulée x Brown Sugar kombinuje klasickú kávu Frappuccino® so sladkým sirupom z hnedého cukru a bohatou studenou penou s príchuťou Crème Brulée. Pokiaľ dávate prednosť nápoju z espressa, určite vyskúšajte Crème Brulée x Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso. Jemná chuť Starbucks Blonde® Espresso Roast namixovaná spoločne s hnedým cukrovým sirupom a ľadom a zakončenej bohatou studenou penou ochutenou Crème Brulée príchuťou. To je chuť, ktorej sa jednoducho nedá odolať!

Nie je na čo čakať, vyrazte do Starbucks a namiešajte si nápoj podľa vášho gusta.

Alergény

Nie sú zaručené všetky naše výrobky sú bezplatné alergény, ktoré tvoria shared equipment, utensils a otvorený výrobok handling v našich obchodoch.