Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

3. mája 2022

Prvé slnečné dni priniesli do  kaviarní Starbucks ľadové novinky

Prvé teplé dni sú tu a s nimi do Starbucks prichádza jedinečné ovocné osvieženie v podobe štyroch lahodných Starbucks Refresha® nápojov s novými prírastkami. Milovníkov ľadových čajov poteší aj nový prírastok – Iced Cherry Green Tea. Farebné leto v Starbucks tak môže začať!

Príjemné exotické osvieženie ponúka nová Orange Mango Starbucks Refresha®, ktorá v sebe ukrýva kombináciu manga a šťavnatého pomaranča. Ak radi skúšate nové chute, určite ochutnajte aj tropickú kombináciu kokosového nápoja s Orange Mango Mango Starbucks Refresha® pod názvom Tropical Coconut Starbucks Refresha®. Do ponuky sa vracia aj hit minulého leta - Strawberry Açaí Starbucks Refresha®, ktorý v sebe skrýva kombináciu plodu ovocia Açaí a plátky sladkých jahôd. Milovníkov krémových nápojov určite poteší Pink Coconut Starbucks Refresha®, ktorá dopĺňa kyslú chuť ovocia Açaí a sladkosť jahôd kokosovým nápojom a plátkami lyofilizovaných jahôd a vo svete je populárna pod názvom Pink Drink.

ALERGÉNY

Nezaručujeme, že niektorý z našich produktov je bez konkrétneho alergénu z dôvodu spoločného vybavenia, náradia a otvorenej manipulácie s produktami v našich predajniach.