Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

PRESKÚMAJTE STREDNE PRAŽENÉ KÁVY MEDIUM ROAST

Stredne pražené kávové zrná sú lahodné a vyvážené, s bohatými chuťami.

Autumn Blend.jpg

Autumn Blend l Kandizované pekanové orechy & šalvia

Táto vyvážená zmes, bohato pražená a jemne sladká, je oslavou sezóny. Zmes Starbucks® Autumn Blend obsahuje kávové zrná z etiópskej Sidamy, Sumatry a guatemalskej oblasti Antigua a predstavuje chute z hlavných svetových oblastí pestovania kávy. Výsledkom je elegantná šálka s tónmi kandizovaných pekanových orechov, šalvie a sladkosti sušených fíg, ktorú vytvorili naši majstri mixéri tak, ako by šéfkuchár pripravoval hostinu na Deň vďakyvzdania.

Product Photo 600x600 (1)

Odyssey Blend I Kúzlo citrusov & medu

Táto stredne pražená kávová zmes vás očarí chuťou mandarínkovej kôry a divokého medu. Kombinácia zŕn z Latinskej Ameriky, Afriky, Ázie a Tichomoria je základom lahodnej kávy predchnutej chuťou citrusov, čokolády a orechov, ktorá vám spríjemní každý letný deň.

Colombia

Colombia | Bylinná & plná

Colombia Nariño zanecháva v ústach plnú chuť s tónmi byliniek, vďaka výdatnému bohatstvu sopečnej pôdy. Plantáže, ktoré sa nachádzajú v nadmorskej výške 2 300 metrov, uprostred krásnej a osobitej kolumbijskej prírody, produkujú to najlepšie z tejto úžasnej odrody. Jej pozoruhodná a výrazná chuť okúzli všetkých milovníkov kávy. .

Dostupná ako zrnková káva, kávové kapsuly, Starbucks VIA® Ready Brew

ethiopia

Ethiopia | Jemná & zamatová

Vynikajúca zmes s úctou kú kávovému rituálu, ktorá ctí bohaté dedičstvo Etiópie. So zamatovo jemnou textúrou a kvetinovými, korenistými tónmi je našou poctou rodisku kávy.

Dostupná ako zrnková káva

Guatemala

Guatemala Antigua | Kakaová & jemne korenistá

Elegantná a rafinovaná s vrstvami rozvíjajúcej sa chuti – tónmi citrónu, čokolády a jemne korenistá. Údolie Antigua v Guatemale je cenené pre svoje 100-ročné plantáže, vulkanickú pôdu bohatú na živiny a kávu, ktorá je meradlom kvality.

Dostupná ako zrnková káva

kenya

Kenya | Plná & bohatá

Svetlá s výraznou kyslosťou, tónmi vína a ovocnými príchuťami – od čiernych ríbezlí a černíc až po ostrý grapefruit. Nezameniteľné tóny chutí, ktoré nenájdete v žiadnom inej oblasti, sa stávajú výraznejšími, čím je káva chladnejšia. Kenya je obzvlásť lahodná ako ľadová káva.

Dostupná ako zrnková káva

house

House Blend | Svieža & vyvážená

Zmes latinskoamerických bôbov pražených do lesklej, tmavogaštanovej farby. Káva nabitá chuťou, vyváženými príchuťami orieškov a kakaa s nádychom sladkosti z praženia. Vôňa, telo a chuť tejto kávy sú v absolútnej rovnováhe.

Dostupná ako zrnková káva, Starbucks VIA® Ready Brew

pike

Pike Place® Roast | Lahodná & vyvážená

Pike Place® Roast je rovnako oslavou našej hrdej histórie. Či už dávate prednosť espressu alebo káve sj mliekom a cukrom, táto zmes je prísľubom výraznej a bohatej chuti a zároveň je dostatočne vyvážená, aby ste si ju mohli vychutnať každý deň.

Dostupná ako zrnková káva, kávové kapsuly, Starbucks VIA® Ready Brew