Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

Užite si čarovné sviatočné chvíle s novým Caramel Waffle Latte a ikonickými vianočnými nápojmi v Starbucks


Predvianočný zhon nás všetkých pomaly doháňa a ostrovčeky pokoja sú presne tým, čo potrebujeme. Urobte si čas pre seba a užite si jedinečný sviatočný okamih v kaviarňach Starbucks - so svojim obľúbeným nápojom a lahodným vianočným dezertom.

 

Ikonickú dvojicu vianočných drinkov Starbucks – Gingerbread Latte a Toffee Nut Latte – tento rok dopĺňa novinka Caramel Waffle Latte, príjemným prekvapením bude aj novinka Hazelnut Chocolate Crunch Hot Chocolate. Pokiaľ sa rozhodnete dať prednosť horúcemu čaju, rozhodne siahnite po aromatickej novinke Starbucks Teavana Winter Spice Hot Tea s prírodnými ingredienciami, ktorá v sebe ukrýva pravú chuť Vianoc.

 

Aby boli vaše kúzelné chvíle kompletné, nezabudnite si ich osladiť niektorým z lahodných sviatočných dezertov. Všetkých milovníkov klasiky určite očarí Red Velvet Muffin s krémovou náplňou a polevou, a pokiaľ si chcete svoju obľúbenú príchuť vychutnať netradičným spôsobom, siahnite po originálnom Red Velvet Donutu. Všetky maškrtné jazýčky určite upúta Brusinková torta s bielou čokoládou, ktorú jednoducho musíte vyskúšať. Linecká torta s náplňou z bielej čokolády a šľahačkou s brusnicami, zdobená kúskami bielej čokolády, je tou pravou odmenou, o ktorú by ste sa mali podeliť so svojimi blízkymi. Určite ich potešíte aj pravou vianočnou klasikou - čokoládovým Christmas Tree Brownie v tvare stromčeka s vrstvou čokoládovo-maslového krému a posypom zlatého prachu alebo rozkošným perníčkom v tvare Santa Bearista.

 

Alergény

Nie sú zaručené všetky naše výrobky sú bezplatné alergény, ktoré tvoria shared equipment, utensils a otvorený výrobok handling v našich obchodoch.