Naša spoločnosť

Ak by niekto povedal, že spoločnosť Starbucks praží a predáva zrnkovú kávu najvyššej kvality, mal by pravdu. To je skutočne podstatou nášho podnikania - ale toto vyjadrenie ani zďaleka nevystihuje spoločnosť Starbucks ako takú.

Naše kaviarne sa stali majákom pre milovníkov kávy po celom svete. Prečo si vybrali práve Starbucks? Pretože vedia, že tu vždy nájdu úprimný prístup, príjemnú atmosféru a fantastickú šálku dokonale upraženej a skvelo pripravenej kávy.

Očakávajte viac, než len kávu

Sme vášnivými dodávateľmi kávy a všetkého ostatného, vďaka čomu je návšteva v našej kaviarni nezabudnuteľným zážitkom. Taktiež ponúkame výber vynikajúcich čajov Teavana, skvelého pečiva a iných lahodných dobrôt, ktoré uspokoja vaše chuťové bunky. V našich kaviarňach si navyše budete môcť vypočuť starostlivo vyberanú a kvalitnú hudbu.

Ľudia sa chodia do Starbucks porozprávať, spoločne si posedieť alebo pracovať. Sme miestom, kde sa schádzajú ľudia zo susedstva, sme súčasťou ich každodenného života – a to nás nesmierne teší. Spoznajte nás a uvidíte sami: predstavujeme oveľa viac než len kávu, ktorú pripravujeme.

Viac informácií o nás

Myslíme si, že by ste nám vďaka týmto informáciám mohli lepšie porozumieť.

Profil spoločnosti
Podrobnejší pohľad na našu spoločnosť.
PDF

Časová os
Naša história od roku 1971 po súčasnosť.
PDF

Ocenenia
Ceny a vyznamenania, ktoré sme získali.
PDF