Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

Lahodné, ručne pripravované nápoje a chutné jedlá vyrobené z jednoduchých, ale kvalitných surovín. Káva je v našom srdci, rovnako ako všetky spôsoby, ktorými vám prinášame jedinečný Starbucks zážitok, nech ste kdekoľvek.

Či už ide o vašu obľúbenú šálku kávy na začiatok dňa, alebo rýchlu pochúťku, máme niečo pre každého. Tu je niekoľko tipov na nápoje a jedlá, ktoré vám pomôžu osláviť drobné radosti všedných dní.

Drinks

Objavte ponuku nápojov

Od teplých a bohatých až po studené a osviežujúce, je tu celý svet nápojov Starbucks®, ktoré môžete objavovať, milovať a vychutnávať.

Nápoje
C03_web_sidebanner_1133 × 476px

Objavte ponuku jedla

Naša ponuka pečiva a sendvičov je vyrobená z kvalitných a jednoduchých surovín. Takže všetky dobroty, ktoré ochutnáte, sú jednoducho lahodné.

Jedlo
C06_web_banner_560x321px CORE MERCH

Objavte náš merch

Vyberte si z pestrej ponuky hrnčekov, Tumblerov, Cold Cupov a fliaš na vodu. Ich výhodou nie je len štýlový dizajn a tiež zľava 0,30 €, ktorú s nimi získate na každý nápoj.

Dozvedieť sa viac
C06_SummerPromo_Merch.jpg

Nová kolekcia Summer Merchandisingu

Udeľte radosť sobě alebo svojmu blízkemu a odneste si jeden z našich čarovných nových kúskov.

Dozvedieť sa viac

ALERGÉNY

Nezaručujeme, že niektorý z našich produktov je bez konkrétneho alergénu z dôvodu spoločného vybavenia, náradia a otvorenej manipulácie s produktami v našich predajniach.