Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

Baristi Starbucks usilovne pracovali na vytvorení nového letného menu, kde hlavnú úlohu zohráva zákazník. Obľúbená značka teraz predstavuje najväčšiu letnú spoluprácu – Starbucks x You.

 

V Starbucks si môžete dopriať dokonalý letný zážitok vďaka úplne novému Crème Brulée, krémovému nápoju s ľadovou penou inšpirovaný chuťou obľúbeného francúzskeho dezertu. A čo viac, túto luxusnú krémovú príchuť a penu môžete pridať do akéhokoľvek ľadového nápoja Starbucks, ako je Cold Brew alebo miešané nápoje Frappuccino®. Alebo môžete vyskúšať jednu z nových variácií, ktoré už baristi vytvorili - Crème Brulée x Brown Sugar Frappuccino a Crème Brulée x Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso.

 

Frappuccino® Crème Brulée x Brown Sugar kombinuje klasickú kávu Frappuccino® so sladkým sirupom z hnedého cukru a bohatou studenou penou s príchuťou Crème Brulée. Pokiaľ dávate prednosť nápoju z espressa, určite vyskúšajte Crème Brulée x Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso. Jemná chuť Starbucks Blonde® Espresso Roast namixovaná spoločne s hnedým cukrovým sirupom a ľadom a zakončenej bohatou studenou penou ochutenou Crème Brulée príchuťou. To je chuť, ktorej sa jednoducho nedá odolať!

 

Zastavte sa v Starbucks a naštartujte sa na prichádzajúcu letnú sezónu.