Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

Starbucks® štartuje najočakávanejšiu sezónu v roku – Pumpkin Spice Latte je späť!

Ikonické Pumpkin Spice Latte sa opäť vracia do kaviarní Starbucks®. Jeden z najobľúbenejších nápojov, ktorý je fenoménom po celom svete, bude kraľovať tohtoročnej jeseni, a to aj v ľadových variantoch Iced Pumpkin Cream Latte a Pumpkin Spice Frappuccino ® Blended Beverage. V ponuke nebudú chýbať ani vegánske verzie.

Ikonický nápoj, ktorý je kombináciou espressa, sirupu s príchuťou tekvicového koláča a napeneného mlieka ozdobeného šľahačkou a koreneným tekvicovým posypom, prichádza aj tento rok do ponuky kaviarní Starbucks®. Očakávané Pumpkin Spice Latte určite okorení začiatok vašej jesene! Vychutnať si ho budete môcť nielen v tradičnej horúcej verzii na zahriatie, ale aj v ľadovej variante ako Iced Pumpkin Cream Latte v kombinácii s kávou Blonde® Espresso Roast alebo Pumpkin Spice Frappuccino®.

V ponuke nebude chýbať ani lahodné Pumpkin Cream Cold Brew. Kombinácia studenej vody s mletou kávou, ktorá sa lúhuje 20 hodín, aby vytvorila hladkú a bohatú chuť, s dotykom vanilky a smotanovou penou s príchuťou korenia na tekvicový koláč vytvára vrstvy krémovej textúry a chuti.

Aj tento rok si navyše svoje obľúbené Pumpkin Spice Latte a Pumpkin Spice Frappuccino® budete môcť na prianie a bez príplatku vychutnať v úplne vegánskej podobe v kombinácii s niekoľkými druhmi mliečnych alternatív zo stálej ponuky v Starbucks®, ale aj s vegánskou šľahačkou, ktorá je súčasťou stálej vegánske ponuky vo všetkých kaviarňach Starbucks®.

Nezameniteľné Pumpkin Spice Latte bude dostupné od utorka 5. septembra vo všetkých kaviarňach Starbucks®. Ak ho chcete ochutnať skôr, máte jedinečnú šancu objednať si ho cez Wolt už od 1. septembra, členovia vernostného programu Starbucks Rewards dokonca už od 28. augusta.

Nechajte si počas tejto jesene svoje Pumpkin Spice Latte pripraviť do vlastnej znovupoužiteľnej šálky, tumbleru alebo cold-cupu, a nielen že ochránite prírodu, ale navyše získate zľavu 10 korún. Vyberte si z novej jesennej limitovanej ponuky merche vo všetkých kaviarňach Starbucks®, v ktorej nájdete jedinečné šálky, Reusable Cupy, Cold Cupy či tumblery inšpirované jeseňou aj ikonickým Pumpkin Spice Latte, a vytvorte si tak svoje vlastné jedinečné momenty počas sezóny Pumpkin Spice!

ALERGENS

We do not guarantee any of our products are free of a particular allergen due to shared equipment, utensils and open product handling in our stores..