Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

Promo nápoje

TNL

Toffee Nut Latte

Výnimočný vianočný nápoj s príchuťou praženého oriešku a karamelu. Nápoj sa skladá z lahodného espressa, sirupu Toffee Nut a napeneného mlieka. Toffee Nut Latte je obľúbeným spoločníkom pre chladné zimné dni.

GBL

Gingerbread Latte

Očarujúci vianočný nápoj s obľúbenou príchuťou perníku. Nápoj sa skladá z lahodného espressa, sirupu Gingerbread a napeneného mlieka. Gingerbread Latte je obľúbeným vianočným nápojom pre tých, ktorí si chcú vychutnať príchuť vianočných sviatkov v podobe lahodnej kávy.

CWL

Caramel Waffle Latte

Premenili sme našu karamelovú vafľu do nápoja! Vychutnajte si bohatú a intenzívnu chuť espressa, Caramel Waffle sirupu a napeneného mlieka.

HCHC

Hazelnut Crunch Hot Chocolate

Bohatá čokoláda s príchuťou pražených lieskových orieškov so zamatovo napeneným mliekom, ktoré dotvára hladkú a krémovú chuť.

Winter Tea

Winter Spiced Hot Tea

Zahrievajúca zmes sladkej škorice a pečených jablkových kúskov.

ICWL

Iced Toffee Nut Latte

Výnimočný vianočný nápoj s príchuťou praženého oriešku a karamelu. Nápoj sa skladá z lahodného espressa, sirupu Toffee Nut, mlieka a ľadu. . Toffee Nut Latte je obľúbeným spoločníkom pre chladné zimné dni.

ICWL

Iced Gingerbread Latte

Očarujúci vianočný nápoj s obľúbenou príchuťou perníku. Nápoj sa skladá z lahodného espressa, sirupu Gingerbread, mlieka a ľadu. Gingerbread Latte je obľúbeným vianočným nápojom pre tých, ktorí si chcú vychutnať príchuť vianočných sviatkov v podobe lahodnej kávy.

ICWL

Iced Caramel Waffle Latte

Premenili sme našu karamelovú vafľu do nápoja! Vychutnajte si bohatú a intenzívnu chuť espressa, Caramel Waffle sirupu a napeneného mlieka.

TNF

Toffee Nut Frappuccino®

Výborná ľadová chuť Frappuccina® v kombinácii s kávou, mliekom, ľadom a jedinečným Toffee Nut sirupom! Vychutnať si ho môžete aj v nekávovej variante.

GBF

Gingerbread Frappuccino®

Výborná ľadová chuť Frappuccina® v kombinácii s kávou, mliekom, ľadom a jedinečným Gingerbread sirupom! Vychutnať si ho môžete taktiež v nekávovej variante.

CWF

Caramel Waffle Frappuccino®

Výborná ľadová chuť Frappuccina® v kombinácii s kávou, mliekom, ľadom a jedinečným Caramel Waffle sirupom! Vychutnať si ho môžete taktiež v nekávovej variante.

ALERGÉNY

Nezaručujeme, že niektorý z našich produktov je bez konkrétneho alergénu z dôvodu spoločného vybavenia, náradia a otvorenej manipulácie s produktami v našich predajniach.