Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content
Mug Bearista

Hrnek Bearista

Roztomilý lesklý hrnček s dizajnom bieleho medveďa s červeným kelímkom. Hrnček zdobia dve uši po stranách a nápis Starbucks umiestnený pri uši. V hrnčeku si vychutnáte nápoj s objemom 295 ml.

Hrnek Candy Cane

Hrnek Candy Cane

Sklenený hrnček s výrazným uškom, ktoré je vyplnené bielymi trblietkami a pokreslené červenými prúžkami. Objem hrnčeka je 355 ml.

Mug Gold Scales

Hrnek Gold Scales

Keramický hrnček v matnej zlatej farbe a dizajnom šupín. Nápis Starbucks sa nachádza na vnútornej strane. Objem hrnčeka je 355 ml.

Hrnek Teal Luster

Hrnek Teal Luster

Zelený hrnček, ktorému glazovanie pridáva dúhové odlesky. Objem hrnčeka je 414 ml.

Tumbler Gold Star

Tumbler Gold Star

Kovová termoska v lesklej zlatej farbe a vyrytými hviezdičkami. Nápoj vo veľkosti Grande (473) ml si vďaka tomuto tumbleru udrží svoju teplotu po dlhú dobu.

Tumbler Lace Green

Tumbler Lace Green

Kovová termoska v tmavo zelenej farbe a prekrásnym svetlo zeleným zdobením. Vďaka tomuto tumbleru si váš dlho udrží svoju teplú a vychutnáte si v ňom nápoj vo veľkosti Grande (473 ml).

Tumbler Water Glitter Red

Tumbler Water Glitter Red

Plastový tumbler s unikátnym designom. Medzivrstvy tumblery je vyplnená tekutinou, v ktorej sa prelievajú červené a zlaté trblietky. S týmto tumblerom rozhodne zažiarite. Objem tumblera je 473 ml.

Cold Cup Marbled

Cold Cup Marbled

Kovový kelímok v tmavo zelenej farbe s abstraktným zdobením v tónoch zelenej a červenej. Vychutnajte si svoje ľadové nápoje vo veľkosti Grande v tomto vianočnom tégliku.

Cold Cup Gem Gold

Cold Cup Gem Gold

Plastový kelímok v zlatej farbe so zaujímavým vzorom. Vychutnajte si všetky ľadové nápoje štýlovejšie vďaka tomuto tégliku s objemom 473 ml.

Cold Cup Gem Red

Cold Cup Gem Red

Červený plastový kelímok je tým pravým doplnkom nielen v čase Vianoc. Vychutnajte si svoj obľúbený ľadový nápoj vo veľkosti Grande v tomto tégliku.

Reusable Cold Cups Set

Reusable Cold Cups Set

Sada piatich plastových téglikov v perleťových farbách - modrej, ružovej, červenej, zelenej a svetlo zelenej. Tégliky sú doplnené o prúžkované slamky.

Stopper Bearista

Stopper Bearista

Zátka k našim reusable téglikom v tvare medvedíka. Reusable Cup nie je súčasťou balenia.

Stopper Siren Tail

Stopper Siren Tail

Zatvorte svoj reusable cup vďaka tejto zátke v dizajne chvostíka sirény. Reusable cup nie je súčasťou balenia.