Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content
Mug Pumpkin Matte 12OZ.jpg

Hrnek Pumpkin Matte 12 oz

Štýlový hrnček v tvare tekvice v oranžovej farbe a zeleným uškom, v ktorom si vychutnáte tvoj nápoj s objemom 355 ml.

Cold Cup Blink Black 16oz.jpg

Cold Cup Blink Black 16oz

Plastový kelímok, v ktorom si vychutnáte svoj obľúbený ľadový nápoj vo veľkosti Grande. Téglik sa vďaka svojmu dizajnu krásne leskne a bude dozaista Vaším štýlovým doplnkom.

Pumpkin Spice Reusable Cup.jpg

Pumpkin Reusable Cup

Limitovaná edícia obľúbeného znovu použiteľného téglika je tu! Čierny kelímok, ktorý zdobí niekoľko tekvíc Vám prinesie tú pravú jesennú náladu. Téglik má objem 473 ml.

Cold Cup SS Orange 20oz

Cold Cup SS Orange 20oz

Tento oranžovo-žltý kovový kelímok je presne tým pravým, aby ste si vychutnali svoje obľúbené teplé či ľadové nápoje vo veľkosti Venti. Vďaka nerezovej oceli si váš nápoj udrží dlho svoju teplotu.

Cold Cup Glow in the Dark 16oz.jpg

Cold Cup Glow in the Dark 16oz

Čierny kelímok s motívom pavučín, ktoré v tme žiaria. Súčasťou sú aj samolepky, vďaka ktorým si svoj plastový Cold Cup vyzdobíte podľa seba. Vychutnajte si svoje obľúbené ľadové nápoje v tomto tégliku vo veľkosti Grande (473 ml).

Tmbler Plastic PSL 16oz.jpg

Tumbler Plastic PSL 16oz

Plastový tumbler pre všetkých milovníkov legendárneho PSL s objemom 473 ml. Téglik zdobí PSL prívesok, ktorý je možné zložiť a nosiť samostatne.

Tumbler Trio Gradient 16oz.jpg

Tumbler Trio Gradient 20oz

Termoska v elegantnom tieňovanom dizajne, ktorý začína svetloružovou, prechádza cez sýto ružovú do tmavo modrej farby. V tumbleri si vychutnáte nápoj vo veľkosti Venti (591 ml).

Tumbler SS Herschel 16oz.jpg

Tumbler SS Herschel 20oz

Jedinečná kovová termoska, ktorá vznikla v spolupráci Starbucks a firmy Herschel v čiernej matnej farbe s motívom rozkvitnutého kávovníka.

Starbucks Herschel Mini Backpack.jpg

Starbucks Herschel Mini Backpack

Mini batoh z limitovanej edície, ktorá vznikla v spolupráci Starbucks a firmy Herschel v čiernej farbe so zelenými prvkami v sebe vo vnútri skrýva motív rozkvitnutého kávovníka.

Starbucks Herschel Tote Bag.jpg

Starbucks Herschel Tote Bag

Plátená taška na zips z limitovanej edície, ktorá vznikla v spolupráci Starbucks a firmy Herschel v čiernej farbe so zelenými prvkami v sebe vo vnútri skrýva motív rozkvitnutého kávovníka.