Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

12. júla 2022

Jesenná sezóna už je za dverami. Zahájte ju dúškom legendárneho Pumpkin Spice Latte v kaviarni Starbucks. Obľúbený nápoj miliónov fanúšikov po celom svete je späť a tento rok prináša aj novinku – osviežujúce Pumpkin Cream Cold Brew.  

Nový prírastok do rodiny Pumpkin Spice Latte – Pumpkin Cream Cold Brew – predstavuje netradičnú podobu ľadovej kávy. Starbucks Cold Brew sa pripravuje ručne v malých várkach. Čerstvo namleté kávové zrná sa lúhujú v studenej vode až 20 hodín a výsledkom je jemná káva s bohatou chuťou. Pumpkin Cream Cold Brew je ochutené kvapkou vanilky a ozdobené tekvicovou našľahanou penou, v ktorej sa rafinovanie spájajú vrstvy vanilkovej smotany a pikantného sirupu. Čerešničkou na torte je korenený posyp s chuťou škorice, klinčeka a muškátového oriešku.

Ako vždy si Pumpkin Spice Latte môžete v kaviarňach Starbucks nechať pripraviť presne podľa svojej chuti. Čo tak vyskúšať ho ako Frappuccino® Blended Beverage alebo v 100% vegánskej verzii, v ktorej sú mlieko a šľahačka nahradené rastlinnými alternatívami? Z ľadových variantov môžete tiež ochutnať krémové Iced Pumpkin Cream Latte, ktoré v sebe spája jemnosť smotany a pikantnosť korenenej tekvice.

ALERGÉNY

Nezaručujeme, že niektorý z našich produktov je bez konkrétneho alergénu z dôvodu spoločného vybavenia, náradia a otvorenej manipulácie s produktami v našich predajniach.