Práca v Starbucks

Kariérne centrum

V prípade kávy sa sny stávajú skutočnosťou. My to dobre vieme – Starbucks je miesto, kde sa niečo mimoriadne deje každý deň. Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou značky, ktorá je po celom svete obľúbená naozajstnými milovníkmi kávy. Naším poslaním je inšpirovať a povznášať ľudského ducha – zvlášť s každou šálkou, zákazníkom aj prostredím, v ktorom žijeme. Toto poslanie žije cez našich zamestnancov, ktorých nazývame partnermi.


Potrebuješ viac informácií? Klikni na Kariérne centrum.

Chceš priamo reagovať? Pozri sa na naše ponuky nižšie

Chceš byť barista?

POZRI SA NA NAŠE PONUKY

Chcete byť manažér?
POZRI SA NA NAŠE PONUKY

Good Morning

Pre nás každé DOBRÉ RÁNO začína kávou

V Starbucks máme možnosť zmeniť zlý okamih na ten najlepší. S nami sa každý deň stáva skvelým dňom – šálka kávy a pozitívna energia má mimoriadnu silu. Každý deň, keď ideme do práce, dúfame, že robíme dve veci: zdieľame výbornú kávu s našimi priateľmi a pomáhame robiť svet o niečo lepší. Toto bola pravda, keď sme otvárali prvý Starbucks v roku 1971, a je to pravda aj teraz.

Passion

Milujeme zdieľať naše NADŠENIE

Naši partneri sú schopní pripraviť najlepšiu kávu na svete! Sú šťastní, že môžu zdieľať svoju znalosť s ostatnými. Desaťtisíce – toľko existuje spôsobov na prípravu kávy v Starbucks a jediné, čo ťa v tom obmedzuje, je tvoja fantázia. Každý deň môžeš inšpirovať ostatných svojou kreativitou!

Partners

Správame sa k sebe ako PARTNERI

Našich zamestnancov nazývame partnermi, a to preto, že sa navzájom podporujeme a usilujeme o dosiahnutie spoločných cieľov. Spolu si uvedomujeme poslanie Starbucks a sme súčasťou miestnej komunity takisto, ako je celosvetovo známy názov značky.

Home

Cítime sa ako DOMA

Partneri trávia čas v našich kaviarňach, a to aj vo svojom voľnom čase. Priťahuje ich mimoriadna atmosféra, ktorú aj oni sami vytvárajú. U nás sa cítiš pohodlne, pretože máš možnosť prispôsobiť svoj pracovný rozvrh svojim voľnočasovým aktivitám.